Kohtla-Järve linna ametlik veebileht
Eesti keeles По-русски

Jaoskonnakomisjonid

Hiljemalt 05.09.2017.a valimistel osalev erakond ja valimisliit võivad esitada linnasekretärile ühe jaoskonnakomisjoni liikmekandidaadi ning hiljemalt 20. päeval enne valimispäeva linnavolikogu nimetab oma otsusega jaoskonnakomisjonide liikmed.

Vastavalt Kohtla-Järve Linnavolikogu 20. septembri 2017.a otsusele nr 231 „Jaoskonnakomisjonide moodustamine“ nimetati Kohtla-Järve linna territooriumil moodustatud valimisjaoskondade jaoskonnakomisjonide liikmeteks alljärgnevad isikud:
 
Valimisjaoskond nr 1
Komisjoni esimees: Tiina Malman;
komisjoni liikmed: Svetlana Soomlais, Aleksandr Keivabu, Jekaterina Kropatšjova, Janina Stantšik, Olga Arik, Tamara Bogdanova;
asendusliikmed: Elen Hõbemäe, Aleksandra Ignatjeva.
 
Valimisjaoskond nr 2
Komisjoni esimees: Jelena Veršinina;
komisjoni liikmed: Krista Kool, Anna Agejeva, Antonina Zguro, Inna Lutt, Georgy Karyagin, Ly Purka;
asendusliikmed: Sirje Tarto, Andres Suuban.
 
Valimisjaoskond nr 3
Komisjoni esimees: Olga Ivanova;
komisjoni liikmed: Tatjana Orlova,  Uljana Zaidentsal, Irena Tolmacheva, Andres Ait, Iläna Matvejeva, Anne Võsu;
asendusliikmed: Kirke Kübarsepp, Elvira Sildnik.
 
Valimisjaoskond nr 4
Komisjoni esimees: Jelena Sala;
komisjoni liikmed: Anneli Järvi, Kristi Nõmm, Ester Arras, Aleksandra Sirotenko, Anžela Fjodorova, Svetlana Odinets;
asendusliikmed: Galina Medvedeva, Larissa Baranova.
 
Valimisjaoskond nr 5
Komisjoni esimees: Maie Kiik;
komisjoni liikmed: Karin Teedla, Astrid Niinepuu, Kristina Aav, Anžela Jakimainen, Regina Ingeroinen, Vadim Odinets;
asendusliikmed: Heli Niinep, Anne Jürnas.
 
Valimisjaoskond nr 6
Komisjoni esimees: Galina Villers;
komisjoni liikmed: Urve Punga, Maria Alljärv, Oliver Pavlov, Ruzana Gubaydullina, Artur Komissarov, Erika Odinets;
asendusliikmed: Irina Latkina, Andrey Morenkov.
 
Valimisjaoskond nr 7
Komisjoni esimees: Anna Morozova;
komisjoni liikmed: Viktoria Juvanen, Karin Alljärv, Natalja Alljärv, Meelika Lass; asendusliikmed: Galina Baranovskaja, Jelena Alljärv.
 
Valimisjaoskond nr 8
Komisjoni esimees: Viktor Joutsi;
komisjoni liikmed: Agnes Bontševa, Konstantin Malitski, Svetlana Linkevitš, Viktoria Sladzevskis;
asendusliikmed: Timofei Korepov, Ljuba Kuptsova.
 
Valimisjaoskond nr 9
Komisjoni esimees: Jüri Kannula;
komisjoni liikmed: Jelena Kont, Aleksandr Zavališin, Jana Veršinina, Svetlana Bessilkina;
asendusliikmed: Rita Burenkova, Ljudmilla Selivjorstova.