Kohtla-Järve linna ametlik veebileht
Eesti keeles По-русски

Linnavolikogu koosseis

Riina Ivanova
volikogu esimees
04.09.1960
Komisjonid
: eelarvekomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: õigus
E-post: riina.ivanova@kjlv.ee
Vastuvõtuaeg: E 15.00-17.00
Aadress: Keskallee 19, kab. 215
Tel: 33 78 531
Arne Berendsen
volikogu aseesimees
09.07.1950
Komisjonid
: eelarvekomisjoni esimees, majanduskomisjoni aseesimees
Haridus: kõrgharidus
Eriala: õigus
Töökoht: Kohtla-Jarve Sotsiaalhoolekandekeskus
Amet: direktor
E-post: arne.berendsen@kjlv.ee
Tel: 33 78 512
Vladimir Evve
volikogu aseesimees
06.04.1960

Komisjonid: noorsoo- ja spordikomisjoni aseesimees
Haridus: kõrgharidus
Eriala: politoloog
Töökoht: Kohtla-Järve Sotsiaalhoolekandekeskus
Amet: peaspetsialist
E-post: vladimir.evve@mail.ru
Tel: 517 6323
Zaur Abbassov
21.01.1986
Komisjonid
: noorsoo- ja spordikomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: majandusteadus
Töökoht: Kohtla-Järve Spordikeskus
Amet: direktori asetäitja
E-post: zaur.abbassov@gmail.com
Tel: 566 354 59
Raissa Baženova
17.05.1959
Komisjonid
: hariduse- ja kultuurikomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: insener
Töökoht: Õppekeskus “Intellekt”
Amet: direktor
E-post: r-bazhenova@mail.ru
Tel: 514 9925
Anton Dijev
30.10.1988
Komisjonid
: noorsoo- ja spordikomisjoni esimees
Haridus: kõrgharidus, MA (omandamisel)
Eriala: rahvusvahelised suhted ja personalitöö ja arendus
Töökoht: Ekovir OÜ
Amet: projektijuht
E-post: anton.dijev@gmail.com
Tel: 556 604 20
Valdor Ernits
04.02.1952
Komisjonid:
sotsiaalkomisjoni liige
Haridus: keskharidus
Töökoht: Kaitseliit Alutaguse Malev
Amet: laohoidja
E-post: valdor123@gmail.com
Tel: 5207707
Svetlana Korotkova
07.09.1958
Komisjonid:
hariduse- ja kultuurikomisjoni aseesimees
Haridus: kõrgharidus
Eriala: režissöör
Töökoht: Kohtla-Järve Kultuurikeskus
Amet: direktor
E-post: svetlana.korotkova@kjlv.ee
Tel: 526 3924
Nikolai Kutašov
19.12.1950
Komisjonid
: majanduskomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: ökonomist
Töökoht: T.R. Tamme Auto OÜ
Amet: nõunik
E-post: kutashovn@gmail.com
Tel: 555 33 487
Eduard Odinets
27.05.1976
Komisjonid
: hariduse- ja kultuurikomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus, MA
Eriala: kohaliku omavalitsuse korraldus ja eesti keele kui võõrkeele õpetaja
Töökoht: Kultuuriministeerium
Amet: finantsosakonna välisvahendite ekspert
E-post: eduard.odinets@eesti.ee
Tel: 501 8934
Valentina Kutuzova
14.01.1951
Komisjonid
: hariduse- ja kultuurikomisjoni esimees, eelarvekomisjoni aseesimees
Haridus: kõrgharidus
Eriala: ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
Töökoht: Kohtla-Järve Tammiku Põhikool
Amet: direktor
E-post: valentina.kutuzova@gmail.com
Tel: 555 999 96
Viktoria Tsventarnaja
22.03.1969

Komisjonid: majanduskomisjoni esimees, sotsiaalkomisjoni aseesimees
Haridus: kõrgharidus
Eriala: pedagoog
Töökoht: Ekovir OÜ
Amet: tegevdirektor
E-post: viktoria@ekovir.ee
Tel: 33 66 726
Jevgenia Maksimova
01.10.1954
Komisjonid
: sotsiaalkomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: majandusteadus
Töökoht: Kohtla-Järve Vanurite Hooldekodu
Amet: direktor
E-post: jevgenia.maksimova@mail.ee
Tel: 33 95 852; 56 648 667
Jelena Netšajeva
20.06.1964
Komisjonid
: majanduskomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: insener
Töökoht: OÜ Ne-va Trans
Amet: direktor
E-post: ne-valena@mail.ru
Tel: 534 701 30
Vladimir Peterson
29.04.1950
Komisjonid
: revisjonikomisjoni aseesimees
Haridus: kõrgharidus
Eriala: majandusteadus
E-post: vladimir@peterson.ee
Tel: 523 2471
Nikolai Petrovitš
27.02.1962
Komisjonid
: majanduskomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala:
insener
Töökoht:
VKG Oil AS
E-post:
petrovich@vkg.ee
Tel:
508 9612
Irina Putkonen
12.03.1979
Komisjonid
: sotsiaalkomisjoni esimees, hariduse- ja kultuurikomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: eesti keele kui võõrkeele ja humanitaarainete õpetaja
Töökoht: Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
Amet: direktor
E-post: irina.putkonen@kjsp.ee
Tel: 33 75 575
Anna Rentik
05.10.1945
Komisjonid
: revisjonikomisjoni, hariduse- ja kultuurikomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: ökonomist
Töökoht: Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemaja
Amet: direktor
E-post: knloomemaja@hot.ee
Tel: 516 2424
Jevgeni Saltõkov
26.12.1980

Komisjonid:sotsiaalkomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: äriõigus, noorsootöö ja KOV töökorraldus
Töökoht: Ars Longa OÜ
Amet: juhatuse liige
E-post: info@arslonga.ee
Tel: 555 926 53
Juri Saltõkov
14.03.1954
Haridus: kõrgharidus
Eriala: insener
Töökoht: MTÜ SK ROVESNIK
Amet: treener
Tel: 554 4934
Svetlana Skorobogatova
13.07.1949
Komisjonid
: revisjonikomisjoni esimees, hariduse- ja kultuurikomisjoni liige
Haridus: kõrgharidus
Eriala: matemaatika õpetaja
Töökoht: Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
Amet: direktor
E-post: direktor@ahtme.edu.ee
Tel: 505 9549