Kohtla-Järve linna ametlik veebileht
Eesti keeles По-русски

Lasteaiad

Asutuse nimetus Direktor Aadress Telefon
Kohtla-Järve Lasteaed Lepatriinu Sirje Illopmägi Pärna 29, 30323 Kohtla-Järve
33 44166
http://www.lepatriinu.eu
lepatriinu@kjlv.ee

Kohtla-Järve Lasteaed Väikemees Tatjana Kustova Noorte 4, 30326 Kohtla-Järve
33 44159
33 70525
www.kjvaikemees.ee
vaikemees@kjlv.ee
Kohtla-Järve Lasteaed Tuvike Sirje Tärno Mäe 7, 30621 Kohtla-Järve
33 41443
www.latuvike.eu
tuvike@kjlv.ee

Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Svetlana Veeber
Lehola 14, 31026 Kohtla-Järve
33 22383
kakuke@kjlv.ee
http://www.kakuke.edu.ee

Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Ene Kruzman Maleva 45, 31025 Kohtla-Järve
33 20563, 33 20390
www.lasteaed-tareke.ee
tareke@kjlv.ee

Kohtla-Järve Lasteaed Pääsuke Jana Talviste
Keskallee 34, 30321 Kohtla-Järve
33 44400
paasuke@kjlv.ee
http://www.paasuke.edu.ee

Kohtla-Järve Lasteaed Punamütsike Veera Kevlitš Maleva 5, 31021 Kohtla-Järve
33 71771, 33 71770
punamutsike@kjlv.ee
http://www.lasteaedpm.edu.ee

Kohtla-Järve Lasteaed Buratino Nade Pikhof Järvekula tee 56a, 30321 Kohtla-Järve
33 44201
buratino@kjlv.ee
http://laburatino.eu

Kohtla-Järve Lasteaed Muinasjutt Svetlana Loginova Virmalise tn 10, 31221 Kohtla-Järve
33 79233, 33 79533
muinasjutt@kjlv.ee
www.muinasjutt.edu.ee
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Janika Narusk Maleva 47, 31025 Kohtla-Järve
33 68769, 33 20598
rukkilill@kjlv.ee
http://kjrukkilill.eu

Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Ingrid Ustav Pärna 36, 30326 Kohtla-Järve
juhataja: 33 45586
üldtelefon: 33 44030
kirju-mirju@kjlv.ee
www.kirjumirju.eu

Kohtla-Järve Lasteaed Aljonuška Irina Bratšun Mõisa tee 1, 30325 Kohtla-Järve
33 44233, 33 47134
aljonuska@kjlv.ee
www.aljonuska.edu.ee

Kohtla-Järve Lasteaed Karuke Svetlana Sokolova Põhja allee 20, 30324 Kohtla-Järve
33 50517, 33 50738
karuke@kjlv.ee
www.karuke.ee

Kohtla-Järve Lasteaed Tuhkatriinu Antonina
Selivjorstova
Ridaküla 24, 31024 Kohtla-Järve
33 71849, 33 76560
tuhkatriinu@kjlv.ee
www.tuhkatriinu.edu.ee